איפור ערב ואירועים

כשאני חושאיפורי אירוע
כשאני חושבת בדיעבד על החתונה שלי ואיך נראתי ככלה אני תמיד אומרת לעצמי הייתי עושה את זה ואת זה אחרת...הייתי משנה את זה... הלוואי שהיה לי אז את הניסיון שיש לי היום...
מכיוון שאני לא מתכוונת להתחתן שוב ( אולי חגיגות של חתונת הכסף...) הייתי רוצה לחלוק איתך, הכלה העתידית, את הניסיון והידע שיש לי היום, להתאים את האיפור לאוירה, לשמלה, לאופי שלך כדי שלא תרגישי שאת עם מסכה וכמובן שיהיו מזכרות לילדים \נכדים שיגידו אמא\ סבתא את כל כך יפה...ולא פחות חשוב לעזור לך להתארגן ברוגע, בשלווה באחד הימים המלחיצים בחייך.
אנחנו נפגש לפני האירוע לאיפור ניסיון, על מנת שנגיע מוכנות ככל האפשר, במידה ותרצי ייעוץ נוסף  עם השמלה, אביזרים, שיער, אלווה אותך לכל המקומות הנוגעים למראה שלך.
ביום האירוע אבוא למקום ההתארגנות שעליו תחליטי, למספרה, למלון, לבית או כל מקום אחר שיהיה לך נוח ואהיה שם בשבילך ועבור המלוות שלך...
והעיקר שיהיה במזל!
 

אודותי

מאפרת מזה כ-16 שנים, עבדתי כ- 5 שנים בבי''ס המוביל לאיפור מקצועי 'איל מקיאג', בתפקידים שונים: מנהלת, מורה לאיפור ביוטי, פאשן, ציורי גוף ואפקטים. לאחר תקופה נוספת הייתי מדריכה של כל מנהלי הרשת, ומאפרי הרשת. כתבתי את המערכים שאותם לימדתי על שיווק, ניהול נכון, שפת גוף, אינטונציה ואיפור נכון.
הצטרף

הישארו מעודכנים

הרשמו ואעדכן אתכן מדי תקופה על חידושים בעולם האיפור, השיער והסטיילינג, מבצעים, טיפים ועוד...

צרו קשר

כתובת:
רח' חטיבת גולני 29/6, מודיעין

טלפון:
050-6443220,  08-9267620

דוא"ל:
Tadmor@Tadmorca.com
תקנון  •   צור קשר   •   הצהרת נגישות   •   המלצות   •   כל הזכויות שמורות © 2016