משחקי איפור

תדמור כהן אדרת משיקה את "משחקי איפור"
ערכת איפור לילדים, לפורים ולכל מטרה

בין שלל השבלונות ניתן ליהנות מצורות ודמויות ייחודיות ליצירת איפור פנים לתחפושות של נסיכות, פרפר, חברבורות נמר, דרקון, פרחים, גולגלות ופיות. כמו כן קיימות ערכות מיוחדות לפעוטות בצורות של פתיתי שלג, פרפרים, כדורגל, כוכבים, צעדי כלבלב ועוד. כמו כן משמשות הערכות כקעקועים צבעוניים לכל אירוע או הפעלת ילדים וביניהם ימי הולדת, בית חם, פעילויות גנים ובתי ספר ועוד.

בערכה הושקעה מחשבה לימודית והיא תורמת לפיתוח החוש האמנותי והדמיון, לכישורי משחק חברתיים ולשיפור מיומנויות סנסומוטוריות שונות באמצעות אחיזה, התנסות במרקמים שונים ופעולת צביעה עדינה.

ערכת האיפור כוללת שבלונה של דמויות וצורות פופולאריות שילדים אוהבים, צבעי פנים מיוחדים על בסיס מים ואבקה היפו- אלרגנית וספוגית לצביעה והיא מתאימה למשחק לילדים ולהורים יחד. הערכה יכולה להוות כלי שימושי לימודי גם לאנשי מקצוע בתחום וביניהם גננות, מורות, מרפאים בעיסוק, מטפלים באמנות ובפסיכודרמה ועוד.
"המטרה שלי ביצירת הערכות היא לאפשר לכל הורה ליצור בדקות ספורות, ללא מאמץ ובקלות איפור פנים מדויק ומקצועי לפורים, להפעלות ילדים ולכל אירוע", מציינת תדמור כהן אדרת. "השבלונות נוצרו עם המון מחשבה ותוך התאמה לסוגים שונים של מבנה פנים ולכל גיל. אני בעצם מעבירה אליכם את הידיים המקצועיות שלי ומאפשרת לכם ליצור איפור בכל זמן ובכל מקום ולקבל תוצאה מקצועית, כאילו יצאתם עכשיו מחדר האיפור". 
כל הצבעים המצורפים לערכה הינם צבעי פנים מקצועיים על בסיס מים ופיגמנט טבעי.


את הערכות ניתן לרכוש באמצעות https://www.tadmorca.com/kmu.html