דף הבית >> ערכות משחקי איפור

ערכות משחקי איפור

זוהי ערכת ציורי פנים ואיפור ייחודית לילדים שפותחה מתוך מטרה לייצר חוויית משחק מאתגרת ויחד עם זאת, כזו שתוכל לפתח את הדמיון, להעשיר את הידע, לסייע להתמודד עם קושי בוויסות חושי ולשפר מיומנויות סנסו-מוטוריות.
הערכה ניתנת לשימוש מהיר וקל, כך שכל ילד יוכל לעשות זאת לבד, עם חברים או עם ההורים וכמאפרת מקצועית, היה לי חשוב ביותר שהחומרים והצבעים יהיו איכותיים, בריאים והיפו-אלרגניים מגיל 3 חודשים ומעלה.

מה בערכה?

ערכת הבסיס כוללת 5 צבעים  היפואלרגניים על בסיס מים, המתייבשים עד 50 שניות לכל היותר והכי חשוב - ניתנים להסרה מלאה ומהירה באמצעות מגבון,2   ספוגיות רב פעמיות, וכן אביזרים נלווים כגון מדבקות ונצנצים להשלמת המראה.
במעטפה נפרדת יש 5 שבלונות לניקוי מהיר ושימוש חוזר.
את מעטפת השבלונות ניתן לבחור מתוך 5 מארזים שמוכנים מראש( תמונות)
  1. אנה, אלזה, אלזה, אולף, כתר שלג.
  2. דרקון, גולגולת, ברצלונה, כדורגל, כריש.
  3. כתר נסיכה, פרחים, פרפר, פיה, חד קרן.
  4. צעדים, חברבורות, כוכב ,מיניון x 2.
  5. יונק דבש, אריה, עכביש, טווס x 2.
למי ערכת "משחקי איפור" מיועדת?
לכולם!
ילדים, הורים, סבים וסבתות, גננות, מנהלות משפחתונים וצהרונים, בעלי מקצוע ומטפלים בתחום האמנות, הריפוי בעיסוק, קלינאיות תקשורת, מטפלים, מאמני ילדים בתחום הקשב והריכוז,לייצנים רפואיים ועוד ועוד.
הערכה מתאימה מאוד להפעלות ימי הולדת, מסיבות, לאיפור בחג הפורים, לשעת סיפור, להפעלות בגני ילדים, לשימוש במפגשים חברתיים עם הילדים ועוד. מעבר לשבלונות עם דמויות המבוססות על סיפורים תכלול הערכה דמויות וצורות אהובות על הילדים. כמו כן משמשות הערכות כקעקועים צבעוניים לכל אירוע או הפעלת ילדים וביניהם ימי הולדת, בית חם, פעילויות גנים ובתי ספר ועוד.
חוויה מתמשכת
ערכת משחקי איפור תשמש אתכם לאורך זמן!
צבעי הערכה עמידים ומחזיקים לזמן ארוך ולשם כך פיתחתי כמה וכמה נושאים כך שמי שרוכש את ערכת הבסיס, יוכל בעתיד להוסיף שבלונות בלבד ובכל פעם ליהנות מחדש מהפעלה ייחודית ושונה.
אך זה לא הכל – בעתיד באתר הייעודי תוכלו להתרשם ממגוון של שבלונות וכן להוריד חינם חוברת עם סיפורים חינוכיים (סיפורי התנ"ך, חגים, אסטרונומיה, סוגי בעלי חיים ועוד) שיעשירו את החוויה ויעניקו ערך מוסף לילדים ולהורים. הסיפורים יהיו בנויים גם הם בדרך אינטראקטיבית ויכללו שאלות, חידות והפעלות יצירה אותם ניתן יהיה לבצע באמצעות צבעי הערכה המתאימים גם לנייר. מעבר לתועלות הרבות שהמוצר מעניק, מדובר בחוויית למידה עשירה ומיוחדת, שכן הילדים יתנסו גם בערבוב צבעים ויצירת צבעים חדשים.
כדי שכל זה יקרה ותוכלו ליהנות לפני פורים השנה מהערכה אצלכם בבית אפשר לרכוש דרך האתר והערכה תגיע אליכם לבית.
( יש אפשרות לאיסוף עצמי)

בחרו בקטגורית המוצרים: